טיפול בנסיגת חניכיים

ד"ר איתן ברנסיגת חניכיים היא אחת התופעות המוכרות בתחום רפואת השיניים האסתטי.
היא נגרמת לרוב עקב שתי סיבות עיקריות: עקב דלקת חניכיים חריפה שלא טופלה בזמן וגרמה לנסיגת חניכיים, או עקב צחצוח אגרסיבי של השיניים שהגיע לידי פגיעה בחניכיים.
נסיגת חניכיים יכולה לפגוע רבות במראה האסתטי של השיניים, הרי הנסיגה חושפת את שורשי השן, אך לא רק, כיוון שנסיגת החניכיים יכולה לגרום לדלקות חמורות ואף במקרים קיצוניים לנשירה של השיניים.
לכן, חשוב לטפל בתופעה כמה שיותר מהר על מנת שתוכלו ליהנות משיניים יפות ואסתטיות ובכלל מחיוך בפה מלא ללא בושה.
טיפול חדשני בנסיגת חניכיים, כדאי להכיר
על מנת לטפל בתופעת נסיגת החניכיים חשוב לפנות ל רופא שיניים לנסיגת חניכיים המתמחה בתחום ולא לרופא שיניים כללי, מכיוון שמדובר בטיפול מסוים הדורש התמקצעות בתחום ורק רופא שיניים המכיר את התחום ועבר הסמכה יוכל לספק לכם טיפול מקצועי בעזרת השיטות החדשניות שקיימות בתחום רפואת השיניים. כיום ניתן למצוא טיפול חדשני בנסיגת חניכיים, ללא השתלת חניכיים, ללא חתך וללא תפרים, כאשר הטיפול נעשה בלסת עליונה.
שיטה זאת היא מהפכנית ומומלצת על ידי מיטב רופאי השיניים בישראל, מכיוון שמדובר בטיפול מהיר יחסית הזוכה להצלחות מסחררות בארץ ובעולם.
כיצד ניתן למנוע נסיגת חניכיים?
טרם ביצוע טיפול בנסיגת חניכיים בבאר שבע, כדאי להכיר את הגורמים העיקריים לנסיגת חניכיים ובכל למנוע מבעוד מועד את תופעה זאת, הרי כפי שאמרנו מדובר על פגיעה במראה האסתטי וגם סכנה לנשירת השיניים.
ביקור סדיר אצל שיננית יוכל למנוע את נסיגת החניכיים ולכן כדאי כל תקופה של חצי שנה לבקר אצל שיננית כדי להסיר את האבנית המצטברת על גבי השיניים.
שמירה על היגיינת הפה – יש להקפיד על היגיינת הפה, אולם יש לעשות זאת באופן שאינו גורם כלל נזק לחניכיים.
את השיניים חשוב לצחצח פעמיים ביום לפחות בבוקר ולפני השינה, ולהקפיד להשתמש במברשת שיניים איכותית אותה יש להחליף כל שלושה חודשים לפחות.
לא לצחצח חזק את השיניים – חשוב שמברשת השיניים תהיה בעלת סיבים שאינם קשים מדי, על מנת שלא לגרום נזק לחניכיים.
כמו כן, חשוב שלא לצחצח שיניים באופן אגרסיבי, מה שיכול לגרום לפגיעה בחניכיים.
חשוב שלא להכניס לפה וודאי שלא בקרבת החניכיים עצמים זרים שיכולים לפגוע בחניכיים כמו – כרסום קצה של עט או עפרון, כסיסת ציפורניים וכו'.
עישון – העישון פוגע רבות בחניכיים ולכן חשוב להימנע ממנו גם מבחינה זאת וגם מבחינה בריאותית.
אלו כמובן המלצות על שמירה על בריאות החניכיים, אולם לעיתים מדובר על בעיות זיהומיות או בעיות גנטיות המשפיעות על בריאות החניכיים ולכן במקרה של רגישות או אדמומיות בחניכיים כדאי לגשת לרופא המתמחה בטיפול לנסיגת חניכיים בבאר שבע ולקבל טיפולים חדשניים שימגרו את התופעה.
נסיגת חניכיים

טיפול חדשני בנסיגת חניכיים, ללא השתלת חניכיים, ללא חתך וללא תפרים. טיפול בלסת עליונה. תמונות לפני ו3 שבועות אחרי הטיפול. שיפור אסתטי ובריאותי מיידי.
רק במרפאה שלנו בבאר שבע.

סגור לתגובות.