שתלים בזלים

ד"ר איתן ברשתלים בזלים בבאר שבע
כיום ישנה מודעות רבה להשתלות שיניים, הרי שיניים חסרות או פגומות פוגעות רבות במראה האסתטי של הפנים.
עולם השתלים הולך ומתקדם בקצב מסחרר ומציע לקהל הרחב מגוון רב של אופציות המאפשרות להם למלא את השיניים החסרות ולזכות באיכות חיים.
רק לסבר את האוזן, כיום אנשים המגיעים לגיל הזהב סובלים משורשי שן שנחלשים ולאחר מכן נושרים בשל סיבות שונות, הן מפני בעיות דנטליות, בעיות גנטיות ועוד.
אך לא רק, גם אנשים צעירים יכולים לסבול מחוסר בשיניים בשל פציעות ותאונות שונות המביאים אותם לפגיעה במראה האסתטי, כך שהפתרון הטוב ביותר הוא לבצע השתלות שיניים אצל רופאי שיניים המעניקים מגוון פתרונות מתקדמים.

מגוון רב של אפשרויות
תחום השתלות השיניים הולך ומתפתח בקצב מהיר, הרי כיום כל אחד רוצה ליהנות משיניים בריאות ומלאות.
רק לסבר את האוזן, חוסר בשניים יכול לגרום לעיוות בדיבור, לפגיעה בחוויית הלעיסה, לחוסר ביטחון עצמי, לפגיעה במראה האסתטי ועוד.
לכן, כיום ניתן למצוא 
פתרון ייחודי לבעיות עצם קיצוניות ללא צורך בבניית עצם או להרמת סינוס אצל רופא לשתלים בזלים בבאר שבע.
טיפולים אלו הם חדשניים, מתקדמים ומאפשרים למי שלא יכל עד היום לבצע השתלות שיניים בשל בעיות עצם קיצוניות לבצע השתלות שיניים בצורה מהירה.

קצת על שיטת השתלת שיניים בזלים
שתלים בזלים באר שבע צברו תאוצה רבה בשנים האחרונות והביאו איתם בשורה משמחת לאנשים שלא יכלו מסיבות שונות לבצע השתלות שיניים.
שתלים בזלים הם נקראים על שם השתלים הייחודיים שלהם, כיוון שהם שונים מבחינת המראה שלהם מהשתלים הדנטליים המוכרים.
ההבדלים בניהם הם ברורים לחלוטין: השתלים הדנטליים עשויים מבורג המוברג בקפידה על עצם הלסת ומאפשרים לקבל מערכת שיניים חדשה.
לעומת זאת, השתלים הבזלים אינם מצוידים בבורג, אלה בדיסק אחד או במספר דיסקים מאונכים, מה שמאפשר לאנשים עם בעיות עצם בשיניים שאינן יכולות להכיל בורג לבצע את ההשתלה בצורה שונה.

היתרונות בשתלים בזלים
אצל רופא לשתלים בזלים בבאר שבע תוכלו למצוא את השיטה הפופולרית וליהנות ממגוון רב של יתרונות ששיטה זו מציעה.
היתרון הבולט בשיטה זו הוא – כיוון שחוסר בעצם בחלל הפה  בדרך כלל קורה באזורים מסוימים ולא בצורה אחידה  לאורך כל הלסת, מאפשר לשתלים הבזלים להשתלב בצורה מיטבית כאשר הם מעוגנים ללסת באזורים שבהם יש חוסר בעצם וגם במקומות שבהם קיים עצם, מה שאינו אפשרי בשתלים דנטליים.

חשוב לציין כי הפתרון הקרוב לאנשים אשר סבלו מחוסר עצם הוא ניתוח סינוס שהיא דרך מלאכותית לעיגון השיניים וביצע ההשתלה, אך במקרים של שתלים בזלים אין צורך כלל בניתוחים אלו.
אם כך, אצל רופא שתלים בדרום תוכלו למצוא את שיטת שתלים בזלים שיאפשרו לכם ליהנות מחיוך בפה מלא ומאיכות חיים טובה ביותר.

סגור לתגובות.